HAKKIMIZDA

Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı


Kıymetli misafirlerimiz, değerli iş ortaklarımız, sevgili çalışanlarımız;
Güzel bir hikâye bizim hikâyemiz. Gururumuz... Dededen toruna devam eden, dört kuşaktır lezzet, kalite, tecrübe ve sevgiden ödün vermeyen 109 yıllık bir efsane. Dedemin 1912 yılında çıktığı yola çok erken yaşta, küçücük bir çocukken atıldım. 6 yaşındaydım, babamı 2,5 yaşında kaybetmiştim. Hem çalışıyor hem eğitimime devam ediyordum. Hayat hiç kolay değildi benim için ama yılmadım. Mutfakta yetiştim, yetiştirdim.

Bugün Develi, 12 şubesi ve 1000’e yakın çalışanı ile büyük bir aile oldu. Samatya’da başlattığım lezzet hikâyesini Etiler, Kalamış, Develi Balık, Ataşehir, Florya, Flora by Develi,Tuzla Viamarin, Tuzla Corner, Nişantaşı, Ankara ve Kıbrıs’ta devam ettirdik. Ne mutlu bana ki her yıl 1 milyondan fazla misafir ağırlayan, ülke ekonomisine katkı sağlayan, dünyada ilk 100 lokanta arasına girmiş, lezzetin öncüsü bir markanın Ustasıyım...


Bir kez daha, yıllardır bizleri tercih eden kıymetli misafirlerimize, değerli iş ortaklarımıza, bu hikâyenin en önemli kahramanlarından olan, markamızı bugünlere getiren çalışanlarımıza ve çocuklarıma teşekkür ederim.
Arif Develi

İletişim